Mobil Sağlık

MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

Günümüzde iş ve çalışan yasalarında yapılan reformlar ile çalışanların sağlıkları güvence altına alınmıştır. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler uyarınca çalışanların sağlık muayenelerinin ve taramalarının yapılması yasal bir yükümlülük halini almıştır. Kurum içi çalışanların sağlık taramalarının işe başlama tarihinden itibaren kayıt altında tutulması ve periyodik olarak tekrarlanması kuruluş için bir zorunluluktur.

Sağlık taramalarının ve uygulamalarının zamanında yapılması, oluşacak problemleri önceden görmenizi sağlayarak, gerekli önlemlerin alınması için de firmanıza ışık tutacaktır.

Mobil Sağlık Tarama Aracımız ile işinizden de sağlığınızdan da olmadan, en ekonomik şekilde programlarınızı aksatmadan, mesai kayıplarının önüne geçerek hizmet almanız sağlanır.

Mobil Sağlık Tarama Aracımız, eğitimli ve alanında deneyimli personelimiz ile size uygun gün ve saatte sizin yanınıza geliyor, sağlık tarama ve uygulamalarınızı direk çözüme kavuşturuyor.

ÇözümMed olarak insan sağlığını ve işinize verdiğiniz değerin de bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize Mobil Sağlık alanında, aracı kuruluş olmaksızın hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Alın
whatsapp