İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti Nedir?

İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti Nedir?

30.04.2023

Yeni bir işe başlayacaksınız ve bunun için işe giriş sağlık raporu almanız gerekiyor. Peki işe giriş sağlık raporu fiyatları nedir? Bu yazımızda bu sorunun yanıtını vermeye çalışacağız.

İşe giriş sağlık raporu fiyatları, işyerlerinin çalışanlardan istedikleri tetkiklere göre değişiklik gösterebilir. İşyerinin bulunduğu tehlike sınıfına göre istenecek raporlar ve buna bağlı olarak da işe giriş sağlık raporunun fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. İşyerinin isteyeceği tetkiklere ve işyerinin bulunduğu tehlike sınıfına göre fiyat farklılığı olabileceği gibi, sağlık kuruluşları arasında da işe giriş sağlık raporu ücreti farklılık gösterebilir. Ancak bu yinede gözünüzü korkutmasın işe giriş sağlık raporu ücretleri o kadar fahiş fiyatlarda değildir.

İşe giriş sağlık raporunuzu Sağlık Bakanlığı tarafından radyoloji, tıbbi laboratuvar, işitme ve solunum fonksiyon testleri için ruhsat verilmiş OSGB kuruluşlarından alınabilir. Dilerseniz "İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?" yazımızda konunun detaylarını bulabilirsiniz.

İşe giriş sağlık raporunuzu en uygun ücret ve en hızlı şekilde kurumumuzdan alabilirsiniz. Çözümmed olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler ve kullandığımız cihazlar Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. 

İşe giriş sağlık raporu fiyatları hakkında hızlı ve detaylı bilgi almak için İletişim sayfamız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp