İş Yerleri İçin Mobil Sağlık Taraması

İş Yerleri İçin Mobil Sağlık Taraması

05.12.2022

 

Mobil sağlık tarama hizmeti, özellikle çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde belirli aralıklarla sağlık hizmeti veren bir sağlık hizmetidir. Bu hizmet ile özel bir mobil sağlık hizmeti oluşturulur. Bu işyerlerinde kazaların önlenmesi, çalışanların korunması, işe bağlı oluşabilecek meslek hastalıklarının teşhis edilmesi ve işyerinin korunması gibi avantajlar sağlamaktadır.

 

Mobil sağlık taraması, işyerleri tarafından çalışanların taranması amacıyla kullanılan bir sağlık hizmetidir. Bu hizmet çok sayıda çalışanı olan işyerlerinde belirli seviyelerde yapılabilmektedir. Mobil sağlık sistemi bu işyerlerinde kazaların önlenmesi, çalışanların korunması, işe bağlı oluşabilecek meslek hastalıklarının teşhis edilmesi ve işyerinin korunması gibi avantajlar sağlamaktadır.

 

İşyerleri için Mobil Sağlık Taraması hizmeti, çalışanlar için ek bir mobil sağlık hizmetidir. Çok sayıda çalışanı olan işyerleri için geçerlidir. Bu hizmet, bu işyerlerinde kazaların önlenmesi, çalışanların korunması, işe bağlı oluşabilecek meslek hastalıklarının teşhis edilmesi ve işyerinin korunması gibi özel avantajlar sağlamaktadır.

 

Çok sayıda çalışanın bulunduğu işyerleri (örneğin telefon ve finans kuruluşları, madenler, inşaat alanları ve ofisler) için mobil sağlık taraması hizmeti verilmektedir. Bu hizmet meslek hastalıkları ile ilgili belirli periyotlarda çalışanlara sunulmaktadır. Bu tür sağlık kontrolü için kullanılan sisteme mobil sağlık taraması adı verilmektedir.

whatsapp