Mobil Sağlık Hizmetleri İle İşe Giriş Sağlık Raporu Alınabilir Mi?

Mobil Sağlık Hizmetleri İle İşe Giriş Sağlık Raporu Alınabilir Mi?

09.07.2023

Çözümmed, iş kazalarını önlemek ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak amacıyla işe alınacak çalışanlara çeşitli tetkikler yapmaktadır. İşe başlamadan önce her çalışana Akciğer Filmi, İşitme Testi, EKG (Elektrokardiyografi), Solunum Fonksiyon testi ve Kan testleri uygulanmaktadır. Bu testler, işyeri hekimimiz tarafından değerlendirilerek bireysel dosyalarda saklanır ve sunulur. Bu sayede, çözümmed mobil sağlık hizmetleri ile işe giriş sağlık raporunuzu kolaylıkla alabilir ve düzenli periyodik sağlık muayenelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Sağlık Hizmetine Nasıl Ulaşılabilir?

Mobil sağlık hizmeti, özellikle büyük çalışan sayısına sahip olan yerlerde düzenli aralıklarla sunulan bir sağlık hizmetidir.

Mobil Sağlık Hizmeti Neler Sağlar?

Çok sayıda çalışanın olduğu işyerlerinde, özellikle işçilerin yaralanma riski taşıdığı durumlarda sağlık muayeneleri mobil sağlık birimleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu hizmetin sunulması, iş kazalarının önlenebilmesi, çalışanların korunması, potansiyel meslek hastalıklarının tespit edilmesi ve işyerinin korunması gibi çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Çalışanlar, mesleklerine bağlı olarak periyodik olarak kontrol edilmektedir. Bu kontroller, işlerin aksamasını engellemek ve sürekli hastane ziyaretleri gerektirmemek için mobil sağlık hizmetlerinden yararlanılarak gerçekleştirilmektedir.

Mobil Sağlık Hizmeti Neler İçerir?

Mobil Sağlık Hizmetleri, çeşitli iş sağlığı hizmetlerini sunarak işyerlerinin ihtiyaçlarını karşılar. İşe giriş muayeneleri, periyodik sağlık taramaları, mobil araç sağlık taramaları, odyometri, solunum fonksiyon testleri, kan ve idrar tahlilleri, akciğer röntgenleri, port muayeneleri, göz muayeneleri, laboratuvar testleri, aşı uygulamaları gibi birçok hizmeti kapsar. Ayrıca Mobil Sağlık Hizmetleri, işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) panosunu oluşturabilir ve aylık bakım kontrolleri gibi hizmetler sunarak işletmenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çözümmed Mobil Sağlık Hizmetleri, uzman bir iş sağlığı hizmetleri şirketidir ve işyeri hekimliği, portör muayeneleri, odyometri, kan ve idrar tahlilleri, solunum fonksiyon testleri, göz muayeneleri ve aşı uygulamaları gibi kapsamlı mobil sağlık hizmetleri sunmaktadır. Özel donanımlı bir mobil kamyon aracılığıyla periyodik sağlık taramaları ve iş güvenliği hizmetleri de sağlamaktadır.

Mobil Sağlık Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için "Mobil Sağlık Hizmeti" sayfasını ziyaret edebilir ya da İletişim sayfamız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp