İzmir'de İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?

İzmir'de İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?

03.07.2023

İşe gireceğiniz yeni bir pozisyonda çalışmaya başlamadan önce, çeşitli belgeler talep edilecektir. Bu belgeler arasında işe giriş sağlık raporu da yer almaktadır. Öncelikle, İzmir'de işe giriş sağlık raporunu nasıl alabileceğinizi öğrenelim.

İşe Giriş Sağlık Raporu, 30 Mayıs 2012 tarihinde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun yürürlüğe girmesiyle birlikte, özellikle fabrika ve imalathane gibi iş yerlerinde çalışmaya başlayacak kişilerin alması gereken bir sağlık raporudur. İşe giriş sağlık raporuyla ilgili daha fazla bilgi için "İşe Giriş Sağlık Raporu Nedir?" başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

İşe giriş sağlık raporunu mevzuata uygun bir şekilde almanız için çözüm sunmaktayız. Bu süreçte, uzman doktorlarımız tarafından muayene ve tetkikler yapılacak ve sonuçlar doğrultusunda işe başlayacak kişiye ve işverene sağlık raporu verilecektir. İşe giriş sağlık raporunu nereden alabileceğinizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen "İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?" başlıklı yazımızı inceleyiniz.

İzmir işe giriş sağlık raporu, periyodik yenileme ve muayene ile ilgili İletişim sayfamız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp