Pendik İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?

Pendik İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?

26.04.2023

Yeni bir işe gireceksiniz, bu süreçte sizden birtakım evraklar istenecektir. Bu evraklar arasında işe giriş sağlık raporu da bulunmaktadır. Peki pendikte bu işe giriş sağlık raporunu nereden alacaksınız?

Öncelikle işe giriş sağlık raporunun ne olduğuna bakalım; İşe Giriş Sağlık Raporu; 30 Mayıs 2012 tarih ve 28339 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunuyla birlikte, özellikle fabrika ve imalathanelerde işe başlayacak kişilerin almak zorunda olduğu sağlık raporudur. İşe giriş sağlık raporu hakkında daha fazla bilgi için "İşe Giriş Sağlık Raporu Nedir?" yazımıza göz atabilirsiniz.

Çözümmed işe giriş sağlık raporunu mevzuata uygun şekilde uzman doktorlarımız ile vermekteyiz. İşe giriş sağlık raporu işyeri hekimi yapılacak muayene ve tetkikler neticesinde çalışana ve iş verene verilmektedir. Daha detaylı bilgi için "İşe Giriş Sağlık Raporu Nereden Alınır?" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Pendik işe giriş sağlık raporu, periyodik yenileme ve muayene ile ilgili İletişim sayfamız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

whatsapp